Aktualności / Blog

POZNAJ NASZ INTELIGENTNY SYSTEM DOTACJI

w Blog    01.08.2022

Zachęcamy do wypełnienia zakładki audyt na naszej stronie internetowej. Stworzony przez nas inteligentny system po podaniu kilku newralgicznych informacji dopasuje automatycznie najlepszą możliwą dotację, spełniającą Państwa potrzeby. Poniżej przedstawiamy wybrane instrumenty bezzwrotne. To tylko niewielka cześć dotacji, które znajdują się w naszej ofercie.

 

Platformy Startowe. Z naboru do Platform Startowych mogą skorzystać te osoby, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą na obszarze Polski Wschodniej i ponadto mają pomysł na innowacyjny produkt lub usługę.

 

Pożyczka rozwojowa. Instrument ten jest skierowany do mikro, małych i średnich firm, które poszukują kapitału na realizację przedsięwzięć rozwojowych polegających m. in. na wprowadzeniu na rynek innowacyjnych produktów lub usług. Można pozyskać nawet 500 tys. złotych.

 

Pożyczka na efektywność energetyczną. W jej ramach otrzymać można do 3 mln zł. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w sektorze MŚP mogą przeznaczyć pożyczkę na modernizację energetyczną. Przykładowo, pozyskana kwota pozwala na pokrycie kosztów związanych z wymianą źródeł ciepła i oświetlenia, a także modernizacją systemu wentylacji lub klimatyzacji.

 

Poland Prize. Celem tego programu jest wsparcie zagranicznych startupów w rozpoczęciu i rozwoju ich działalności na terenie Polski. Dla beneficjentów programu przewiedziono granty w wysokości do 50 tys. zł i do 250 tys. zł.

 

Doposażenie miejsca pracy. Powiatowe Urzędu Pracy oferują refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy osoby dotychczas bezrobotnej. Na ten cel przedsiębiorca może pozyskać kwotę w wysokości do 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia.

 

Dotacja na rozwój usług rolniczych. Jest ona skierowana do tych osób, które świadczą usługi związane z rolnictwem lub leśnictwem. Beneficjent może wykorzystać wsparcie w wysokości do 500 tys. zł.

 

Dotacje udostępnione w ramach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jednym z programów koordynowanych przez NFOŚiGW jest „Ciepłe Mieszkanie”, którego kluczowymi celami są: poprawa jakości powietrza, zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę nieefektywnych źródeł ciepła. Wysokość dofinansowania zależy od dochodów wnioskującego i wynosić może do 37,5 tys. zł.

KATEgorie

ostatnie posty

Wsparcie finansowe dla innowacyjnych MŚP

Jeśli zamierzasz postawić na ...

09.11.2023

Dotacje dla rolników jeszcze w 2023 roku

Nie zwlekaj. Skorzystaj ze ...

09.11.2023

Skorzystaj ze środków z KPO

Czym jest Krajowy Plan ...

14.06.2023

Trwają nowe nabory na środki finansowe

Zachęcamy do zapoznania się ...

10.05.2023

Popularne tagi

PANEL KLIENTA

Zadzwoń do konsultanta